Про АгроФід

АгроФід є одним з провідних виробників преміксів та кормових добавок в комбікормовій промисловості Європи. Продукція реалізується крім Угорщини в більш ніж 20 країнах Європи, Азії та Північної Африки. Компанія АгроФід є надійним партнером та всесвітньо відомим та визнаним постачальником кормових добавок для аграрних тваринницьких та птахівничих компаній.

АгроФід гарантує високоякісні премікси та кормові добавки. З якісних інгредієнтів АгроФід щорічно виробляє понад 4 млн тонн комбікорму для свиней, птиці та жуйних тварин. Безпека та висока якість наших продуктів гарантує високий рівень організації виробництва на повністю автоматизованому преміксному заводі, побудованому в 2006-му році в Угорщині за 60 кілометрів від Будапешту.

Компанія АгроФід досягає успіху на ринку не лише завдяки високоякісній сировині, а також гарантованій якості виробництва продукції та професійному сервісному супроводу. Професійний сервіс включає в себе розробку індивідуальних преміксів, консультацію по складанню рецептів комбікормів, допомогу з питань технології, ветеринарії, репродукції та менеджменту. Спільна робота з партнерами забезпечує високі виробничі показники та низьку собівартість продукту.

Інновація продуктів АгроФід досягається за рахунок досвіду наших фахівців з урахуванням міжнародних досліджень, угорських, європейських та американських інститутів та університетів. Для підтвердження наукових досліджень ми маємо свій експериментальний майданчик, де фахівці постійно проводять тести з використання вітамінів, амінокислот та різних кормових добавок.

ТОВ “Агрофід Україна”  є 100%-дочірнім підприємством приватного виробника преміксів, кормових добавок і готових престартових кормів, угорської компанії “Агрофід Лтд”. Підприємство має складські приміщення та запаси продукції, що дає можливість постійно й безперебійно обслуговувати наших клієнтів в Україні. Широка номенклатура продукції дає можливість складати індивідуальні програми годівлі для кожного з підприємств.

Компанія “Агрофід Україна” пропонує високоякісну продукцію, що дало нам можливість стати надійним і перспективним учасником кормового і преміксного ринку України. В штат підприємства входять не просто менеджери — кожен із наших співробітників є висококласним спеціалістом, має вищу фахову освіту та практичні навички роботи на підприємствах галузі не менше 10-ти років, що забезпечує якісний сервіс у виробничих і ветеринарних питаннях. Компанія працює в усіх напрямках тваринництва та птахівництва.

При невеликій кількості персоналу наша компанія виконує колосальний об’єм роботи, здійснює виїзди на виробництва, не залишаючи без уваги жодного зі своїх клієнтів незалежно від категорії підприємства. На сьогоднішній день це є дуже важливим з огляду на високу конкурентність ринку виробництва кормових добавок і преміксів в Україні.