Провідний європейський виробник кормових добавок та комбікормів для свиней, птиці, ВРХ та аквакультури на українському ринку.

«Наша компанія — надійний партнер та всесвітньо відомий, визнаний постачальник кормових добавок для тваринницьких та птахівничих компаній різних «калібрів». Щорічно «Агрофід» виробляє понад 4 млн тонн комбікормів для свиней, птиці і жуйних тварин, використовуючи для цього якісну сировину. Продукція реалізуємо не лише в Угорщині, де зосереджене виробництво, але й в більш ніж 20 країнах Європи, Азії та Північної Африки», — поділилися представники компанії.

Крім того, в «Агрофід» забезпечують професійний супровід, який включає розробку індивідуальних преміксів, консультацію щодо формування рецептів комбікормів, допомогу у питаннях технології, ветеринарії, репродукції та менеджменту.

«Інновація продуктів досягається за рахунок досвіду наших фахівців, з урахуванням міжнародних досліджень: угорських, європейських та американських інститутів та університетів. Для підтвердження наукових досліджень маємо свій експериментальний майданчик, де фахівці постійно проводять тести по використанню вітамінів, ензимів, амінокислот та різних кормових добавок», — додають у компанії.

Напрямки діяльності компанії:

  • Свинарство;
  • Птахівництво;
  • Велика рогата худоба;
  • Аквакультура.

ТОВ «Агрофід Україна» — 100%-дочірнє підприємство приватної угорської компанії з виробництва преміксів, кормових добавок і готових престартових кормів «Агрофід Лтд.».

«В української філії є складські приміщення і запаси продукції, які дають можливість постійно й безперебійно обслуговувати наших клієнтів. Широка номенклатура продукції дозволяє складати індивідуальні програми годівлі для кожного із підприємств. На сьогоднішній день підприємство є надійним і перспективним учасником кормового і преміксного ринку України, який реалізує високоякісну продукцію.

Працівники «Агрофід Україна» — висококласні спеціалісти з не менш як 10-літнім практичним досвідом роботи. Вони забезпечують якісний сервіс для кожного клієнта з будь-яких виробничих та ветеринарних питань», — коментують представники «Агрофід Україна».

«Агрофід Лтд.» — угорська компанія, провідний виробник преміксів та кормових добавок у європейській комбікормової промисловості. Автоматизований завод був побудований у 2006-му році, за 60 кілометрів від Будапешту. Спеціалізується на виготовленні кормів та добавок для свиней, ВРХ, птиці та аквакультури. З 2006-го підприємство представлене на українському ринку як ТОВ «Агрофід Україна».

Джерело PigUa.Info за матеріалами agrofeed.com.ua

«Агрофід Лтд»: якість та безпека кормів — понад усе